Beyaz Eşya Tamiri

Evlerimizde kullandığımız beyaz eşyalar farklı sebepler ile arıza yapabilir. Bu durumda güvenilir ve işinde uzman bir servis ile çalışmanız gerekir.

Van merkezde bu amaçla hizmet veren beyaz eşya servisi, Beyaz eşya tamircisi Servisi sizin ihtiyaçlarına fazlası ile cevap verecektir. Beyaz eşyanız hangi marka olursa olsun işinde uzman ve sertifika sahibi teknik elemanlarımız tarafından alınıp, tamir edildikten sonra tekrar size verilecektir.Yıllardır gerçekleştirdiği başarılı çalışmalar ile güvenilirliğini kanıtlayan firmamız, her türlü beyaz eşya arızalarınızda size bir telefon kadar uzaktadır.


Buzdolabı, çamaşır makinesi, TV, fırın, bulaşık makinesi gibi elektronik eşyalarınız her zaman servisimizin güvencesinde tamir edilerek çalışır biçimde size teslim edilmektedir. Uygun fiyatlı teknik hizmet ve parça hizmeti almak isteyenlerin tercihi olan beyaz eşya servisiniz,


Tüm Van  ilçelerine de talep halinde hizmet verebilmektedir. Bizimle irtibata geçmek için 7/24 hizmet vermekte olan çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Tüm beyaz eşyalarınız, Beyaz eşya tamirci Servisi ile iletişime geçtiğinizde artık bizim güvencemizdedir. Her zaman arızaları giderdiğimiz gibi sonrasında da oluşabilecek arızlarda da size destek vermekteyiz.